Niğde Herbalife – Kilo Kontrol Zayıflama ve Danışmanlık

Herbalife Aktif Yaşam Ürünleri İle 21 Günde Kilo Kontrolü.

Dengeli ve bol çeşitli bir beslenme düzeninin sağladığı iyi beslenme; kişinin ihtiyaçlarına, yaşam tarzına (yaş, cinsiyet, kilo, vücudun özellikleri, aktivite düzeyleri ve metabolizma hızı) ve kişisel amaçlarına uygun makro ve mikro besinlerin doğru denge ve düzeyini içerir.


1. Kilo kontrolü
2. Genel olarak sağlıklı beslenme
3. Spor ve egzersiz hedefleri

  • Gün boyunca enerji düzeylerini dengelemek ve azalan gıdaları takviye etmek için akılcı bir biçimde dengelenmiş, besleyici öğünler ve atıştırmalıklar

  • Beslenme ve antioksidan yararı için günde en az beş, tercihen yedi adet renkli taze meyve ve sebze içeren meyve porsiyonu

  • Yeterli sıvı alma, günde 2 – 2,5 litre su

  • Orta ve yoğun derecede günde 30 dakika (haftada 5 gün) düzenli egzersiz, dinlenme ve gevşeme ve gece en az 7 saat nitelikli uyku

Ücretsiz vücut değerlerinizi öğrenmek için ölçüm yaptırmak  isterseniz Niğde Ofisimize bekliyoruz.

<
—————

Herbalife Formül 1Shake, içeriğinde günlük olarak alınması önerilen protein, vitamin ve minareller ile pratik ve sağlıklı bir öğün alternatifi sunuyor.

İş hayatının karmaşası ve yoğunluğu, bazen fast food yiyeceklere yönlendiriyor bazen de öğün atlayarak bir sonraki öğünde yüksek kalori alınmasına sebep oluyor. Bu sağlıksız beslenme modeli yüzünden kilo artışı da kaçınılmaz hale geliyor.
Herbalife, sağlığına özen gösteren ve daima formda kalmak isteyenlere hazırlaması kolay ve pratik bir çözüm sunuyor. Besleyici içeriğinde, günlük olarak alınması önerilen protein ve vücudu destekleyici fonksiyonuyla bilinen B vitaminleri ile farklı vitamin ve minareller yer alıyor. Bir porsiyonu sadece 216 kalori olan Herbalife Formül 1 Shake’i hazırlamak için 250 ml. yarım yağlı süte iki çorba kaşığı (26 gr) toz Formül 1 karıştırmak yeterli.
Yapılan çalışmalarda kilo kontrolünde klasik beslenme düzenlerinde uygulanan kalori sınırlandırması yönteminden daha etkili olduğu onaylanan Herbalife Formül 1 Shake’i damak zevkinize uygun birbirinden farklı meyveler katarak da zenginleştirebilirsiniz. Öğün yerine geçen Herbalife Formül 1 Shake, dengeli ve çeşitli bir beslenme düzeni ve egzersizle birlikte tüketildiğinde kilo kontrolüne yardımcı olabilir.
Herbalife İle Birlikte Büyümeye Var Mısınız?
Niğde Herbalife olarak kilo kontrolü sürecinde başarısını tüm Dünya’da defalarca kez kanıtlamış mucizevi formüllerin yararlarını insanlara anlatıp bu ürünleri kullandırmak istiyoruz. Bu projede gerekli platformu hayata geçirip yeni takımlar kurabilecek liderler arıyoruz. Detaylı bilgi için ofisimize bekliyoruz.
  • Danışman      :    GÜLCAN HANIM – ENVER BEY

Referans Adı  :    UMUT TOPAL
Lütfen referans bilgisi ile başvuru yapınız.

Adres : Yeni Çarşı Mandacılar İş Hanı Kat 4 – Merkez/NİĞDE

 

Bu Gönderiyi Paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.